Обо мне

Вміння працювати в команді та на результат; здатність самостійно приймати нестандартні управлінські рішення; досвід підбору та навчання персоналу; досвід управління людьми; вміння делегувати повноваження; вміння налагодити контроль за виконанням доручень та завдань ; досвід ведення переговорів на різних рівнях; впевнений користувач ПК; водійське посвідчення «В,С».

Особисті та ділові якості

Аналітичні здібності; комунікабельність; здатність установлювати контакти; лідерство; організаторські здібності; відповідальність; здатність до самостійного прийняття рішень; стратегічне мислення; прагнення до самореалізації і успіху; стресостійкість.

Опыт работы
 • Заступник представника на Близькому Сході
  Торгово-промислова палата України м. Київ (на громадських засадах), 2014 - 2021

  Налагодження відносин, пошук бізнес партнерів, проведення переговорів с директорами та власниками компаній, поставки товару. Організація та проведення міжнародних бізнес-форумів.

 • Власник
  ФОП, 2010 - 2014
 • Комерційний директор найбільшого коттеджого містечка
  ООО "СИТИ СТРОЙ СЕРВИС" м.Санкт-Петербург, 2006 - 2009

  Управління та організація  відділу  продажу  та маркетингу (найбільшого коттеджного містечка в Лен. області) з  нуля,  проведення  переговорів  з  VIP клієнтами,   проведення   тендерів   на   підрядні   роботи,   контроль заборгованості.

 • Перший заступник генерального директора
  ООО "ТРОЙКАЛОГИСТИКЦЕНТР" (логістичний комплекс м. Москва), 2005 - 2006

  Керівництво підрозділами компанії, проведення переговорів з основними орендарями комплексу, організація роботи  митного посту «Ховрино» на території комплексу , контроль за дебіторською заборгованістю.

 • Заступник генерального директора
  ООО" МАЗК - СЕРВИС'", (роздрібна торгівля нафтопродуктами, м. Москва) , 2002 - 2005

  Пройшов шлях від менеджера АЗС до заступника директора мережі з 25 комплексів АЗК «EPetrol». Відповідальний виконання планів продажу, експлуатацію працюючих та відкриття нових АЗК, підбір та навчання персоналу.http://www.sovazs.com/showcontest.phtml?id=35 ( це одна з наших МАЗК)

 • Керуючий філії
  СТОВ " Відродження Поділля', (Сільське господарство, Житомирська обл.), 1999 - 2002

  Управління та контроль за господарською діяльністю підприємства  з  банком  землі  6000  га.  Обробка  земель, вирощування та продаж с/п, вирішення земельних та технічних питань. Співпраця з органами самоврядування.

Образование
 • З тайм-менеджменту та розвитку підприємництва
  2014

  2015-2019рр.

   

  Надавав консультаційні послуги у сфері проведення конференцій, семінарів з тайм-менеджменту та розвитку підприємництва, був співорганізатором наукових конференцій з економіки та менеджменту, співпрацював з ВНЗ, також  був  учасником  бізнес- форумів  та  курсів підвищення кваліфікації при ТПП України.

   

 • інженер-мехвнік
  Горлівский автомобільно- дорожній інститут Донецького національного технічного університету, 2009
 • Менеджмент,маркетинг
  2003

  2003-2009 рр.

   

  Проходив професійні курси, тренінги та був учасником конференцій з

  продажу, маркетингу та менеджменту, які проходили в містах Москва та

  Санкт-Петербург. 

   

   

Информация о кандидате

Подробный рейтинг

Общий рейтинг:
0
Опыт:
0
Знания:
0
Желание работать:
0
Коммуникабельность:
0