Обо мне

Досвід в розвитку мереж, пошуку приміщень та експлуатації нерухомості.

Розвиток мереж компаній:

UniCredit bank ,

ING bank ,

магазини MTI (Intertop, ECCO, Bully, Geox, Ermenegildo Zegna і ін.),

мережа Miniso та інші.

 

Опыт работы
 • Керівник будівельного департаменту
  Miniso Ukraine, 2018 - 2021

  Розвиток роздрібної мережі.Пошук нерухомості, оцінка нерухомості.Переговори з власниками приміщень.Укладання договорів оренди.Організація і контроль ремонтних робіт Обміри приміщень.Складання технічних завдань.Пошук підрядників, проведення тендерів, закупівля матеріалів.Контроль термінів і якості виконання робіт на протязі виконання проекту.

 • Керівник відділу інвестицій в девелоперські проекти
  ПАО Алфа банк (Укрсоцбанк), 2017 - 2018

  Предпродажна підготовка нерухомості.Щцнка поточних та капітальних витратЕксплуатація та сервісне обслуговування будівель і приміщень підприємства (до 70 000м2)Підключення об’єктів до комунікаційКиївенерго, Київводоканал, Київгаз.Заключення комунальних договорівСкладання та контроль бюджету по експлуатації.

 • Технический директор
  Centex Ukraine, 2014 - 2016

  Продажі і будівництво житлових малоповерхових будинків за каркасною технологією (ЛСТК).  — будівництво будинків для приватних замовників. — спілкування з замовниками. — організація будівництво котеджного містечка. — закупівлі будівельних матеріалів. — проведення тендерів на субпідрядні роботи. — управління будівельними бригадами (до 20 осіб). — контроль якості і термінів виконання робіт.- складання звітності (акти на приховані роботи, акти виконаних робіт тощо.) — комплектація будинків меблями і побутовою технікою. — технічне обслуговування загародного будинку в Кончі Заспі. — підписання договорів на сервісне обслуговування. 

 • Технічний директор
  Dalemax, 2008 - 2014

  розвиток роздрібних мереж магазинів, банків, ресторанівіндивідуальний пошук приміщень за завданнями замовниківведення перемовин і супровід угодмаркетинговий аналіз ринку комерційної нерухомостіінжинірингові та консалтингові послуги

 • Головний інженер департаменту розвітку мережі відділень
  UniCredit Bank, 2006 - 2008

  Пошук приміщень для відкриття відділень по всій Україні (від 40 до 750м2)Дослідження об’єктів на предмет їх реконструкції до підписання договорів орендипроведення тендерів на загальнобудівельні, спеціальні та проектні роботи — керівництво інженерним сектором (менеджерами-проектів)перевірка кошторисів та укладання договорів генпідряду і субпідрядуперевірка дизайн-проектів і проектів.технагляд за ходом виконання робіт і відкриття відділень.участь в пошуку і закупівлі концептуальних матеріалів і меблів-рішення питань з дозвільними та наглядовими органами. У підпорядкуванні: 10 осіб.

 • Менеджер проектів
  MTI, 2001 - 2006

  Організація і контроль проектів компанії.офіси (450, 800, 3000m2) ремонти і технічне обслуговування.Мережа Інтертоп , ЄССО , GEOX, Bally, Ermenegildo Zegna та інші.Робота з алаптації дизан проектів розроблнгих закородонними апхітекторами.

Образование
 • Промислове та цивільне будівництво
  Белоруський Державний університет транспорту, 1994

Информация о кандидате

Подробный рейтинг

Общий рейтинг:
0
Опыт:
0
Знания:
0
Желание работать:
0
Коммуникабельность:
0