Андрій Сергійович

Інженер будівельник

0 (0)

Обо мне

Autocad, Archicad, MS Office, ПК ЛІРА, АВК. Досвід роботи з нівеліром та будівельними інструментами. Водійське посвідчення категорії В. Відповідальний, комунікабельний, пунктуальний, з бажанням вчитися!

Опыт работы
 • Монтажник
  ТОВ «КОМПАНІЯ БУДРЕМАКТИВ», 2020 - 2021

  Реконструкція ДП ПАТ «Концерн-Електрон» — «Навчальний науково-виробничий комплекс «Електрон» з надбудовою існуючих будівель під багатоквартирний житловий будинок для викладацького складу та наукових співробітників» на вул. Генерала Чупринки, 130. Виконував(-ю) такі роботи: влаштування опалубки; вкладання арматури; в’язання каркасів; заливка бетону; влаштування внутрішнього і зовнішнього водовідведення (під моїм керівництвом); монтаж/демонтаж з/б плит перекриття та колон; монтаж фундаментних блоків; демонтаж цегляних стін; демонтаж сходових маршів та площадок; підсилення несучих конструкцій; нівелювання та планування місцевості; нівелювання та розробка котловану; нівелювання та планування місця стоянки баштового крану.

 • Монтажник
  ТОВ «КОМПАНІЯ БУДРЕМАКТИВ», 2019 - 2019

  Збірне будівництво. Будівництво студентського гуртожитку і трансформаторної підстанції тп-6/0,4 кв на земельній ділянці за адресою м. львів, вул. відкрита, 1 Виконував такі роботи: влаштування опалубки; вкладання арматури; в’язання каркасів; заливка бетону; монтаж з/б плит перекриття, колон, сходових маршів та площадок; влаштування внутрішнього і зовнішнього водовідведення (під моїм керівництвом).

Образование
 • Будівництво, ПЦБ, магістр,
  Національний університет «Львівська політехніка», 2020

Информация о кандидате

Подробный рейтинг

Общий рейтинг:
0
Опыт:
0
Знания:
0
Желание работать:
0
Коммуникабельность:
0