Август Леонідович

Директор з логістики, Керівник відділу логістики

0 (0)

Обо мне

Системність. Робота в команді. Управління змінами.

Опыт работы
 • Заступник директора філії з операційної діяльності
  АТ "Укрпошта", 2018 - 2021

  Управління змінами в досить стислих умовах.В зону відповідальності входить уся операційна діяльність філіії.

 • Директор департаменту логістики
  ТОВ "БАРКОМ", 2017 - 2018

  В підпорядкуванні:Відділ закупівель.Відділ складської логістики.Відділ транспортної логістики.СТОВідділ несистемних продажів.Обов’язки: забезпечення операційної діяльності компанії від закупівлі (сировини, насіння, добрив, палива, тощо) до доставки продукції (м’ясо, ковбасні вироби) в власну торгову мережу.Досягнення:Створення команди — це головне.Аналіз процесів з виокремленням та оптимізацією нерентабельних процесів.Повна реструктуризація департаменту логістики.Розробка та впровадження регламентуючих документів: процедура закупки ТМЦ, процедура управління «неліквідами», процедура, положення про мотивацію.Розробка інвестиційної програми оновлення транспорту.Розробка положення про трансферне ціноутворення тарифів логістики з метою виокремлення логістики як окремого напрямку діяльності.

 • Заступник директора з логістики
  "ПОЕЗ - КЕРНЕЛ ГРУП", ПАТ, 2016 - 2017

  Управління процесами логістики на підприємстві, в підпорядкуванні: елеваторне господарство, залізнична дільниці, автотранспортна дільниця, бакове господарство, склад фасованої продукції.В зону відповідальності входить весь ланцюг від контролю надходження та вивантаження сировини, своєчасного забезпечення виробництва сировиною, переміщення готової продукції (шроту, лушпиння, олії налив, олії фасованої) на склади зберігання, до відвантаження продукції (авто та залізницею), згідно графіків.

 • Керівник відділу дистрибуції
  "Концерн Хлібпром", ПАТ, 2016 - 2016

  Управління логістичними процесами.Досягнення: реорганізація моделі (3pl) доставки готової продукції: забезпечення своєчасної доставки продукції в межах України. Розробка та впровадження процедур та опису процесів логістики.

 • Керівник розподільчого центру
  "ТЕРРА ФУД", ТОВ, 2014 - 2016

  Забезпечення своєчасної обробки продукції: прийом з виробництва, комплектація та відвантаження згідно графіків. Контроль обліку ТМЦ на складі.З досягнень особливо виділю введення партійного обліку, який базується на щотижневих інвентаризаціях.

 • Керівник складського господарства
  "Андрушівський масло сир завод" ТОВ, 2012 - 2014

  Організація роботи складів підприємства: склад ТМЦ, склад Сир Камери, Камери тех процесів, склад прекурсорів, склад СЗМ.Основне досягнення: впровадження системи внутрішнього штрих кодування яка дозволила: автоматично розраховувати зарплату співробітникам (від виробітки), розраховувати та прогнозувати потребу в матеріалах, прогнозувати вихід готової продукції (дозрівання сирів).

Образование
 • юридичний
  Санкт-Петербурзський Державний Університет, 2008
 • Економічний, бухгалтерський облік та аудит
  Санкт-Петербурзський Економічний Інститут, 2006
 • Комп'ютерних Технологій, Автоматизовані системи управління
  Санкт-Петербурзський Державний Електротехнічний Університет, 2005

Информация о кандидате

Подробный рейтинг

Общий рейтинг:
0
Опыт:
0
Знания:
0
Желание работать:
0
Коммуникабельность:
0