Ігор Андрійович

Заступник директора. Технічний директор, кризовий менеджер

0 (0)

Обо мне

Розробка та впровадження систем управління. 

Додаткова інформація

Мої переваги: 

 1. Під час виконання своїх службових обов’язків, я вивчив методи роботи великої кількості Західних компаній, які працюють в Україні.
 2. Законотворча діяльність. (Впровадження ISO 9001; OHSAS 18001, технічних регламентів, Державних стандартів України, систем якості до різних бізнеспроектів у тому числі в FMCG компаніях).
 3. Створення з «0» нових напрямків, проектів.
 4. Досвід управління колективами в кризових, нерегламентованих та нестандартних ситуаціях понад 1000 чоловік.
 5. Досвід управління різними технічними підрозділами та експлуатація більш ніж 100 видів техніки (детальна інформація за адресою: mokhonkoigor5@ukr.net   Пароль: mokhonkoigor).
 6. Викладацька діяльність у Київському Національному університеті будівництва і архітектури.
 7. Multitasking person.                                                                                                                                                       

 

 

Освіта

Вища, технічна («технік-механік» та «інженер-електрик»).

1985-1987р.р. Автосправа. (Автослюсар. Водійське посвідчення. Категорії В;С).

В 1991 році закінчив Васильківське військове авіаційно-технічне училище, спеціальність експлуатація і ремонт літаків та авіадвигунів.

В 1998 році закінчив Київський інститут військово-повітряних сил, спеціальність експлуатація авіаційних електрифікованих і пілотажно-навігаційних комплексів.

 

  Додаткова освіта:

  Курси з англійської мови (по теперішній час, рівень Intermediate). (B1)

  Курси: «Загальні принципи управління фінансами». (2018 р.)

  Тренінги з маркетингу та техніки продажів. (2018 р.)

  Курси з психології. Міжнародний сертифікат з психології. (2007 р.)

 

 

Про мене:

Підполковник Міністерства надзвичайних ситуацій України у відставці.

1988-1991 р.р. Служба у Військово-повітряних силах СРСР.

1991-1999 р.р. Служба у Військово-повітряних силах України.

1999- 2010 р.р. Служба у Міністерстві надзвичайних ситуацій України.

Обіймав наступні посади:

 1. Курсант.
 2. Старший авіаційний технік розрахунку підготовки літаків.
 3. Старший технік групи регламенту і ремонту засобів аварійного покидання літака.
 4. Авіаційний технік корабля інженерно-авіаційної служби.
 5. Начальник групи регламенту і ремонту засобів наземного обладнання і планеру.
 6. Слухач факультету енергетичних, розвідувальних і керуючих комплексів.
 7. Старший технік групи регламенту і ремонту двигунів.
 8. Енергетик технічної частини.
 9. Викладач предметно-методичної групи технічної підготовки у Київському національному університеті будівництва і архітектури.
 10. Старший викладач предметно-методичної групи спеціальної підготовки та попередження надзвичайних ситуацій у Київському національному університеті будівництва і архітектури.
 11. Старший викладач предметно-методичної групи спеціальної підготовки та попередження надзвичайних ситуацій і захисту населення кафедри підготовки спеціалістів Цивільної оборони у Київському національному університеті будівництва і архітектури.
 12. Науковий співробітник. Відділ вогнегасних речовин науково-дослідного центру № 2 Українського науково-дослідного інституту пожежної безпеки Міністерства надзвичайних ситуацій України.
 13. Заступник начальника відділу. Відділ метрології та автоматизації досліджень і випробувань науково-дослідного центру № 4 Українського науково-дослідного інституту пожежної безпеки Міністерства надзвичайних ситуацій України.
 14. Звільнення зі служби у відставку. Звання: Підполковник Міністерства надзвичайних ситуацій України з правом носіння встановленої форми одягу.

 

 

Проводив і набув навики та досвід по наступних напрямках:

Під час проходження служби в державних структурах, здійснював розробки систем управління з питань охорони праці, пожежної, техногенної, промислової та екологічної безпеки для різних суб’єктів господарської діяльності.

Проводив перевірки суб’єктів господарської діяльності з цих питань.

Будівельні, ремонтні роботи будинків та споруд.

Будівельні, ремонтні роботи інженерних комунікацій.

Будівельні, ремонтні роботи енергетичних комунікацій (4 роки працював енергетиком частини, IV група допуску до 1000 В).

Досвід по організації та проведенні ремонтних, регламентних робіт та обслуговування техніки з реактивними двигунами, двигунами внутрішнього згорання, електродвигунами, газовими двигунами.

Досвід експлуатації гідравлічних систем, пневматичних систем, масляних систем.

Досвід роботи з пороховими зарядами та вибухонебезпечними речовинами.

Досвід експлуатації електричних, електронних приладів та комплексів.

Досвід експлуатації автоматизованих систем.

Досвід розроблення та впровадження нових автоматизованих систем.

 

За виконання функціональних обов’язків неодноразово був нагороджений грамотами від імені президента України, міністрів України та інше, детальна інформація за адресою: mokhonkoigor5@ukr.net

Пароль: mokhonkoigor

 

 

РИСИ ХАРАКТЕРУ ТА ПРОФЕСІЙНІ ЯКОСТІ

Цілеспрямованість, комунікабельність, стресостійкість, вимогливість, відповідальність, multitasking skills, аналітичне мислення, вміння працювати в команді.

Опыт работы
 • Інженер з охорони праці; Начальник відділу; Заступник директора...
  ТОВ «Юніверсал Фітнес Солюшн», 2020 - 2020

  з 01.2020 по 11.2020 (10 місяців)ТОВ «Юніверсал Фітнес Солюшн», Київ (Фітнес-центр GYMMAXX, готельно-ресторанний бізнес.)Проектна робота.Розробив та впровадив системи управління з охорони праці, пожежної безпеки, техногенної та екологічної безпеки відповідно до вимог законодавства України, міжнародних стандартів OHSAS 18001; ISO 9001.Проходження планової перевірки Головним управлінням Держпраці у Київській області. (Без штрафних санкцій).Спортклуб №1 в Україні.Чисельність більше 500 чоловік.+ Введення в експлуатацію нових об’єктів та споруд.+ Отримання декларацій. Проводив розробки та впровадження систем управління. Здійснював різнопланові управлінські та організаційно-технічні заходи, які дозволили стабілізувати і покращити фінансову, організаційну та правову стійкість наступних компаній:з 12.2018 по 05.2019 р.р.ТОВ «Траст Інвест Груп», Київ (Будівництво та реконструкція об’єктів та споруд).Заступник директора.Чисельність більше 200 чоловік.Обов’язки які виконував під час роботи в компанії:Оперативні питання життєдіяльності компанії.Адміністративна робота.Логістика.Організація охоронних функцій.з 02.2017 по 02.2018 р.р.ТОВ «Юнгхайнріх Ліфт Трак», Київ (Підйомно-навантажувальна техніка, стелажні системи, складська логістика).Філія Німецької світової компанії Юнгхайнріх, капіталізація якої становить близько 8 млрд.€.Інформація про діяльність компаніїї за адресою: http://www.jungheinrich.ua/Заступник генерального директора.Чисельність більше 200 чоловік.Обов’язки які виконував під час роботи в компанії:Стратегічні та оперативні питання життєдіяльності компанії.Керівництво компанії мою роботу оцінило на відмінно. Характеристика у доданому файлі №1 за адресою: mokhonkoigor5@ukr.netПароль: mokhonkoigor Заробітна плата, особисті умови та інші питання, все обговорюється індивідуально у відповідності до конкретних умов. Додаткова інформація за вказаною електронною адресою або за вказаним телефоном.

Информация о кандидате

Подробный рейтинг

Общий рейтинг:
0
Опыт:
0
Знания:
0
Желание работать:
0
Коммуникабельность:
0