Обо мне

Маю свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю (зупинене 18.07.2019 у зв’язку з перебуванням на державній службі).

Опыт работы
 • Головний спеціаліст
  Головне управління майна та ресурсів, Управління придбання житла та інвестицій (Придбання та будівництво житла для військовослужбовців), 2020 - 2021

  Забезпечення придбання житла на умовах пайової участі та на вторинному ринку для військовослужбовців.Контроль за виконанням договорів на придбання житла на умовах пайової участі та на вторинному ринку.Вивчення пропозицій, збір та аналіз інформації щодо можливого подальшого використання земель оборони, територій військових містечок, що вивільняються в процесі реформування для будівництва житла для військовослужбовців за небюджетні кошти.Розробка та впровадження альтернативних шляхів забезпечення житлом військовослужбовців та членів їх сімей. 

 • Юрисконсульт
  Головне квартирно-експлуатаційне управління Збройних Сил України, 2015 - 2020

  Претензійно-позовна робота в сфері ЖКХ, земельних відносин та фондів Міністерства оборони України.

 • Юрисконсульт
  Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕКО ТЕПЛОБУД», 2015 - 2015

  1. Здійснював системний аналіз інформації, що характеризує техніко-економічні показники схем теплопостачання бюджетних установ.2. Готував перелік потенційно привабливих об’єктів по областях України.3. Здійснював накопичення інформації в електронному та документованому вигляді(для паспортизації) кожного діючого об’єкта.4. Контролював аналіз проведення робіт на всіх об’єктах від початку робіт до запуску котелень.5. Ввів листування з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади.

 • Юрисконсульт командування
  Київське квартирно-експлуатаційне управління Міністерства оборони України, 2012 - 2014

  1. Ведення претензійно-позовної роботи:- підготовка, одержання та складання документів, необхідних для пред’явлення і розгляду претензій та позовів;- пред’явлення і розгляд претензій та підготовка позовів;- складання різноманітних процесуальних документів(позови до суду, заяви, клопотання, скарги тощо);- захист інтересів організації під час розгляду майнових та немайнових спорів в судовому порядку (в порядку цивільного, господарського, адміністративного судочинства);- здійснення організаційно-технічних заходів (реєстрація, облік, зберігання та відправка претензійно-позовних матеріалів);- забезпечення контролю за претензійно-позовним провадженням;- розгляд, аналіз, узагальнення результатів претензійно-позовної роботи;- підготовка висновків, пропозицій щодо поліпшення претензійно-позовної роботи.2. Розроблення та участь у розробленні документів правового характеру:- захист інтересів організації перед контролюючими органами;- підготовка законодавчо обгрунтованих, умотивованих та об’ємних відповідей на запити контролюючих та правоохоронних органів;- оброблення та надання відповідей на запити та звернення громадян, підприємств, установ, організацій.3. Розроблення та ведення керівних документів організації;4. Взаємодія з органами державної реєстраційної служби;5. Правовий супровід господарської діяльності організації;6. Розроблення та супровід договорів в сфері житлово-комунального господарства, договорів оренди нежилих приміщень та споруд, складення протоколів розбіжностей;7. Взаємодія в роботі з органами прокуратури;8. Організація роботи щодо примусового виконання судових рішень у порядку виконавчого провадження, взаємодія та співпраця з органами державної виконавчої служби;9. Консультація працівників організації з питань чинного законодавства;10. Здійснення обліку і зберігання судових справ, що знаходяться у провадженні і закінчені виконанням; Складання звітності щодо стану претензійно-правової роботи, виконання окремих доручень вищестоящих органів.

 • Помічник нотаріуса
  Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу, 2010 - 2012
Образование
 • Юридичний ф-т, Правознавство.
  КНУ ім. Т. Шевченка, 2010

  спеціаліст права

Информация о кандидате

Подробный рейтинг

Общий рейтинг:
0
Опыт:
0
Знания:
0
Желание работать:
0
Коммуникабельность:
0