Олександр

Начальник відділу постачання

0 (0)

Обо мне

Бажана вакансія: начальник відділу продажу/постачання або менеджер ЗЕД/постачання у великій системній компанії. Маю досвід роботи на підприємствах хімічної та деревообробної промисловості, а також досвід роботи з підприємствами агропромислового комплексу. Розгляну пропозиції в інших галузях та сферах діяльності.

Опыт работы
 • Заступник директора
  ТОВ "ТД Полімер Трейдінг", 2017 - 2020

  Оптова торгівля мінеральними добривами автомобільним та залізничним транспортом. Відкриття мережі регіональних складів.  Організація продажів продукції через систему Prozorro на адресу державних підприємств Міністерства АПК, Міністерства освіти України, а також агрохолдінгам.

 • Директор
  ТОВ "Інтерполітрейд", 2010 - 2017

  Організація компанії «з нуля». Оптова торгівля хімічними продуктами: сода каустична, хлор, бензол, сода кальцинована, лимонна кислота, бікарбонат натрію, тринатрійфосфат, вінілацетат, ПВХ, поліетилен, поліпропілен. Імпорт вантажів залічничним та морським (контейнера) транспортом з Китаю, Росії, Польщі.

 • Комерційний директор
  ТОВ "ТД Росава", 2009 - 2010

  Оптова та роздрібна торгівля автомобільними шинами ТМ Росава. Робота з національними мережами Мерто, Ашан, Praktiker, Fozzy. Відкриття власних брендових автомагазинів.

 • Комерційний директор
  ТОВ «Геліком ЛВ», 2007 - 2009

  Запуск деревино-полімерного виробництва (профіль підвіконня, декінг, рейлінг). Імпорт екструзійного обладнання з Австрії та Китаю. Закупка сировини (ПВХ, термостабілізатори, лубриканти, барвники, ламінаційні і захисні плівки). Створення дилерської мережі на території України, організація експортних поставок продукції в Польщу, Литву, Білорусь.

 • Начальник комерційного відділу
  ТОВ «Новохім Груп», 2005 - 2007

  Реєстрація ЗЗР в Україні. Оптова торгівля гербіцидами, мінеральними добривами, ПВХ. Імпорт зазначених продуктів в Україну.

 • Головний фахівець
  ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України», 2004 - 2005

  Запуск цеху з виробництва фунгіциду хлорокису міді на ДП «Хімпром» (м. Первомайський). Контроль поставки сировини, моніторинг відхилень коефіцієнтів переробки, умовно-постійних витрат, фактичної собівартості виготовленого товарного продукту. Організація експортних продажів хлорокису міді і продажу на внутрішньому ринку України.

 • Начальник департаменту
  ТОВ «Донхімоптторг», 2001 - 2004

  Продаж азотних мінеральних добрив через власні регіональні склади та через мережу дистриб’юторів. Експортні поставки мінеральних добрив залізничним транспортом та морським транспортом.

 • Начальник департаменту
  ВАТ «Концерн Стирол», 1998 - 2001

  Оптові продажі лакофарбових матеріалів і побутової хімії, димерів і олігомерів альфа-метил стиролу.

Образование
 • Економіст
  Донецький державний університет економіки і торгівлі, 2001
 • Інженер-механік
  Донецький Державний Технічний Університет, 1998

Информация о кандидате

Подробный рейтинг

Общий рейтинг:
0
Опыт:
0
Знания:
0
Желание работать:
0
Коммуникабельность:
0