Олександр

Начальник кредитного відділу

0 (0)

Обо мне

Знання нормативної бази НБУ з питань кредитування.

Вільно володію Windows, MS Office 2019, Мicrosoft Power Query, Мicrosoft Power Pivot, Linux, LibreOffice, Ліга-закон, спеціалізованим програмним забезпеченням для ведення операційного дня банку «Мебіус-банк», спеціалізовані програми НБУ по залученню/розміщенню коштів на міжбанку Кред-Лайн, Кред-Інфо.

В процесі освоєння Мicrosoft Power BI — інструменту для аналізу і візуалізації даних з можливістю інтеграції та отримання інформації з десятків джерел даних та мова запитів SQL.

Опыт работы
 • Заступник директора Департаменту супроводження та продажу активів
  АТ АКБ АРКАДА, 2020 - 2021

  Супроводження та продаж активів (кредитного портфеля) під час ліквідації банку. Реструктуризація іпотечних кредитів фізичних осіб. 

 • Начальник кредитного управління
  АТ АКБ "АРКАДА", 2020 - 2020

  Основні посадові обов?язки: керівництво кредитним управлінням, організація роботи кредитного управління, процесу кредитування;контроль за укладанням, веденням, виконанням кредитних операцій з юридичними та фізичними особами.Контроль за формуванням внутрішньої управлінської та зовнішньої статистичної звітності, пов’язаної з кредитними операціями банку, підготовка аналітичних даних про стан кредитних активів.Створив систему моніторингу в реальному часі  кредитного портфелю на основі Power BI.

 • начальник відділу корпоративного кредитування
  АТ АКБ "АРКАДА", 2010 - 2020

  Основні посадові обов’язки:керівництво відділом корпоративного кредитування.контроль за:-  укладанням, веденням, виконанням кредитних операцій на МБК, операцій з юридичними особами;-  складанням та виконанням платіжного календаря кредитного управління;-  проведенням операції з відступлення права вимоги за кредитами юридичних осіб;-  формування внутрішньої управлінської та зовнішньої статистичної звітності, пов’язаної з кредитними операціями банку, підготовка аналітичних та статистичних даних про стан кредитних активів.розробка методологічної бази в т.ч. технологій роботи, методик, положень; складання технічного завдання для розробки програмного забезпечення для ведення кредитних операцій;розробка скорингової системи для визначення класу позичальника відповідно до вимог НБУ.  

 • економіст, провідний економіст, головний економіст
  АТ АКБ "АРКАДА", 2003 - 2010

  сновні посадові обов?язки:кредитування юридичних осіб: (надання гарантій, овердрафтів, авалів, і ін.) аналіз проектів, аналіз фінансового стану позичальника, підготовка кредитних пропозицій, оформлення кредитних операцій, складання управлінської звітності з кредитування,бюджетування, платіжний календар Кредитного управління. Підготовка звітів для рейтингових компаній та ін.Розробка методик і положень: положення про кредитування юридичних осіб, методика оцінки фінансового стану позичальників, технологічні карти, кредитні договори, договори забезпечення і т.д.

 • Головний економіст
  ТОВ "ЕДСОН", 2000 - 2002

  Розробка стратегії розвитку підприємства, бюджетування, контроль за розрахунком заробітної плати. 

Образование
 • Сертифікат Національного центру підготовки банківських працівників України
  2019

  навчання з курсу «Оцінка фінансових показників позичальника».

 • Сертифікат Національного центру підготовки банківських працівників України
  2019

  навчання з курсу «Автоматична верифікація клієнтів із зовнішніх джерел».

 • економічний, 7.050202 «Аграрний менеджмент».
  Подільська аграрно-технічна академія, 2000

Информация о кандидате

Подробный рейтинг

Общий рейтинг:
0
Опыт:
0
Знания:
0
Желание работать:
0
Коммуникабельность:
0