Обо мне

Комп»ютерні навички

MS Office (Word; Excel; SAP SD;TIC; 1 С 7,7; 8.2; 8.3. Outlook).

 

Офісна техніка

 

Принтер, факс, сканер.

Мета
Знайти перспективну, високооплачувану роботу з метою реалізувати мій потенціал та здібності. Активну участь в операціях Компанії, шляхом застосування на практиці своїх знань, досвіду і освіти, що надало б мені можливість подальшого розвитку та кар’єрного зростання.

Опыт работы
 • бухгалтерия - финансы
  Евротранстелеком, ООО, 2017 - 2019

  обработка первичных документов;- общение с поставщиками по вопросам предоставляемых документов и их сбор;- расчеты с дебиторами;- учет расчетов с поставщиками;- акты сверок;- общение с поставщиками по вопросам предоставляемых документов;- контроль дебиторской задолженности.

 • Бухгалтер з первинної документації
  ТОВ "Експресс-Транс", 2016 - 2017

  Реализация (выписка счетов, актов, нн), регистрация нн. Начислнние зарплаты. Ведение 36 и 63 счетов  1 С:8.3.

 • Провідний фахівець
  ПрАТ "Фарлеп-Інвест", 2009 - 2015

  З 01 листопада 2014 року по 24 липня 2015рокуПровідний фахівець сектору по розрахунках за послуги ПДВідділ розрахунків дирекції по роботі з операторами зв’язку листопад 2009 — липень 2015 року. Телекоммуникационная группа Vega (ЧАО «Фарлеп-Инвест») Телекоммуникации / Связь Посадові обов’язки та досягнення: Контроль стану поточної заборгованості та своєчасності оплат клієнтів. Контроль зміни договорів, укладання додаткових угод, та додатків. Обробка первинних бухгалтерських документів (рахунок, рахунок-фактура, актів виконаних робіт, податкова накладна, акт взаєморозрахунків). Внесення даних та рознесення банківської виписки до 1 С, SAP SD, TIC, Робота з білінгової системою. Прийом дзвінків та оперативне вирішення питань абонентів. Відповіді на претензії, рішення конфліктних ситуацій. Організація доставки документів клієнтам.

 • Спеціаліст по розрахункам з кліентами
  ЗАТ "Укомлайн", 2008 - 2009

  Контроль стану поточної заборгованості та своєчасності оплат клієнтів.Прийом дзвінків та оперативне вирішення питань абонентів. Відповіді на претензії, рішення конфліктних ситуацій. Внесення даних та рознесення банківської виписки до 1 С, SAP SD, TIC, Робота з білінгової системою. Організація доставки документів клієнтам. Телефонна підтримка та консультації клієнтів.

 • Головний бухгалтер
  ТОВ "Гіком Телеком", 2007 - 2008
 • Бухгалтер
  ТОВ "Мерлін Телеком", 2006 - 2007
Образование
 • Фінансово економічний облік
  Київський Національний Торгово - Економічний Університет, , 2009

  бакалавр

 • Бухгалтерський облік на підприемствах.
  Геологорозвідувальний технікум в м.Києві, Бухгалтерський облік, , 2007

  спеціаліст

Информация о кандидате

Подробный рейтинг

Общий рейтинг:
0
Опыт:
0
Знания:
0
Желание работать:
0
Коммуникабельность:
0