Руслан Миколайович

Завідуючий гаражем, механік гаража

0 (0)

Обо мне

 1.  Уміння правильно організувати свій робочий час і час своїх співробітників.
 2. Здатність до саморозвитку і навчання.
 3. Лідерські якості.
 4. Комунікативні здібності.
 5. Стійкість до стресів, робота в складних ситуаціях.

Комп’ютерні навички

 • MS office, Internet, B2B , Etka, TecDoc,NAV (Navision), оригінальні каталоги під підбору запасних частин автомобілів, посвідчення водія категорії В,С, посвідчення тракториста-машиніста.

  Власний автомобіль.

   

Водійське посвідчення

В,С стаж водіння з 1995 року 

Опыт работы
 • Механік автотранспорту
  ТОВ "Торгова компанія Шельф", 2020 - 2021

  Забезпечую контроль технічного стану автотранспортних засобів і випуск їх на лінію. Виконую огляд та визначаю несправності під час повернення автотранспортних засобів з лінії після закінчення роботи. Беру участь у наданні технічної допомоги автомобілям на лінії. Здійснюю контроль за дотриманням водіями правил технічної експлуатації, провожу інструктаж водіїв перед виїздом їх на лінію. Контролюю ефективність витрат водіями паливно-мастильних матеріалів, шин. Організовую ремонт автотранспортних засобів на ремонтній базі підприємства.

 • Головний механік транспортно-експедиторського відділу
  ТОВ ЕСО-АВТОТЕХНІКС, група компаній AD Україна (дистрибуція запасних частин легкових автомобілів)., 2013 - 2019

  Прийом на роботу водіїв автотранспортних засобів, проведення стажування та допуск до самостійної роботи водіїв, проведення первинного , повторного, цільових інструктажів водіїв з охорони праці та безпеки дорожнього руху. Контроль технічного стану автотранспортних засобів перед випуском на лінію, контроль проходження водіями перед рейсового, періодичного медичного огляду. Контроль роботи водіїв на лінії. Забезпечення особового складу спецодягом , його облік та списання. Участь в придбанні нових автотранспортних засобів, їх реєстрація в підрозділі національної поліції, проходження обов’язкового технічного контролю, обов’язковому страхуванню, ввід в експлуатацію. Контроль своєчасного проходження обов’язкового технічного контролю, повірки тахографів. Розроблення та впровадження норм списання паливо мастильні матеріали для автотранспортних засобів. Облік, списання паливно-мастильних матеріалів. Участь в розробці та впровадження електронного подорожнього листа та звіту списання пмм для автотранспортних засобів. Розробка маршрутів доставки вантажів автотранспортом компанії. Контроль робочого часу водіїв. Ведення табелю відпрацьованого часу. Розробка та організація виконання графіку технічного обслуговування автотранспортних засобів. Заключення договорів поставки запчастин для технічного обслуговування та поточного ремонту рухомого складу компанії. Облік та списання запчастин.  Заключення договорів на сервісне обслуговування рухомого складу компанії.Придбання,облік, списання згідно норм пробігу, утилізація автомобільних 

 • Механік гаража
  ТОВ"Новобуд-ВС", Київ (будівництво доріг), 2012 - 2013

  Контроль технічного стану рухомого складу ( екскаватори,навантажувачі,бульдозери,дорожні котки, віброплити ,фрези, вантажні автомобілі самоскиди). Розробка та організація виконання графіку технічного обслуговування рухомого складу компанії. Придбання запчастин та матеріалів для ТО і ПР рухомого складу, облік та списання. Організація та контроль проведення робіт с технічного обслуговування  та ремонту рухомого складу як на основній базі так і усунення аварійних поломок на місці роботи техніки. Придбання нової техніки, ввід в експлуатацію. Інструктаж водіїв автотранспортних засобів, машиністів екскаваторів та навантажувачів з питань охорони праці, безпеки дорожнього руху. 28 одиниць техніки.

 • Начальник гаража
  ДП "Дарницкий вагоноремонтний завод", Киев (Укрзалізниця), 2004 - 2012

  Прийом на роботу водіїв автотранспортних засобів, слюсарів, машиністів екскаваторів,акумуляторників, проведення стажування ,первиного,повторного та цільового інструктажів с охорони праці, безпеки дорожнього руху. Розробка тематичного плану та проведення технічного навчання водіїв з безпеки дорожнього руху. Розробка та введення посадових інструкції , паспорт робочого місця, інструкцій з ТБ для працівників автогаража. Контроль та виконання техніко економічних показників підрозділу підприємства. Більше 100 одиниць техніки

 • Спеціаліст з екологічного контролю автотранспорту
  КП "Екотранс", Київ (Екологія) , 2003 - 2004

  Інспектор екологічного контролю автотранспорту пересувної лабораторії по перевірці автотранспорту відповідності нормам викидів шкідливих речовин на транспорті на дорогах Києва та Київської області.

 • Викладач правил дорожнього руху ( за сумісництвом)
  СТК ОСОУ "ДВРЗ", Київ (Автошкола), 2001 - 2003

  Формування групи кандидатів у водії транспортних засобів. Складання тематичного плану згідно програми навчання. Проведення занять с правих дорожнього руху та будови автомобіля. Організація внутрішнього іспиту для перевірки знань кандидатів у водії автотранспортних засобів. Організація іспиту в підрозділі МРЕВ для перевірки знань кандидатів у водії автотранспортних засобів.

 • Механік гаража
  ДП "Дарницкий вагоноремонтний завод", Київ (Транспорт (Укрзалізниця)), 2001 - 2002

  Контроль технічного стану рухомого складу ( екскаватори,навантажувачі,бульдозери,дорожні котки, віброплити ,фрези, вантажні автомобілі самоскиди). Розробка та організація виконання графіку технічного обслуговування рухомого складу компанії. Придбання запчастин та матеріалів для ТО і ПР рухомого складу, облік та списання. Організація та контроль проведення робіт с технічного обслуговування  та ремонту рухомого складу як на основній базі так і усунення аварійних поломок на місці роботи техніки. Придбання нової техніки, ввід в експлуатацію. Інструктаж водіїв автотранспортних засобів, машиністів екскаваторів та навантажувачів з питань охорони праці, безпеки дорожнього руху.

 • Завідуючий гаражем
  СП «Обрій», 1995 - 2000

  Організація роботи автопарка 25 одиниць

Образование
 • ТОВ "РАДАР ЦЕНТР"
  2016

  Навчання та перевірку знань законодавчих актів з охорони праці,пожежної безпеки і т.д.

 • Механізація сільського господарства
  Вінницький Національний аграрний університет, 2015
 • Механізація сільського господарства
  Ладижинський технікум механізації сільського господарства, 1995

Информация о кандидате

Подробный рейтинг

Общий рейтинг:
0
Опыт:
0
Знания:
0
Желание работать:
0
Коммуникабельность:
0