Светлана Петровна

Специалист по кадрам

0 (0)

Обо мне

Знание КЗоТ Украины и умение применять его на практике. Кадровое делопроизводство в полном объеме.  Разработка и корректировка внутренних нормативных документов (штатное расписание, должностные инструкции, положения об отделах и проч).  Опыт прохождения проверок.  Поиск, подбор, оценка персонала. Контроль прохождения испытательного срока сотрудниками. Обучение персонала. Формирование кадрового резерва.

Опыт работы
 • главный специалист
  Департамент социальной политики (КМДА), 2019 - 2021

  Здійснення роботи по забезпеченню  соціальної підтримки населення осіб, які згідно із законодавством України мають право на пільги,  ведення обліку осіб, що мають право на пільги згідно із законодавством України.

 • Заведующий сектора по работе с персоналом
  Новоайдарская государственная администрация Луганской области, 2019 - 2019

  Робота по забезпеченню проведення повного циклу кадрового діловодства згідно діючого законодавства;   Підбір та адаптація персоналу, навчання та оцінка, кадрове адміністрування, соціальні питання;   Удосконалення політик та процесів у сфері управління персоналом (актуалізація положень, процесних інструкцій та регламентів);  Планування та оптимізація чисельності персоналу;  Складання періодичної звітності.  Впевнений користувач ПК

 • Начальник отдела кадров
  Департамент социальной политики КМДА, 2002 - 2016

  робота в системі електронного документообігу «АСКОД», в системі обліку державних службовців „Картка ЄДКС „Кадри»;здійснення спеціальної перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»,здійснення роботи по забезпеченню проведення повного циклу кадрового діловодства  згідно діючого законодавства:Формування та ведення особових справ прийнятих працівників;Оформлення прийому, переміщення, звільнення працівників згідно КЗпП України;Розробка та вдосконалення посадових інструкцій та положень про управління, відділи;Проведення обліку відпусток згідно діючого законодавства;Оформлення та облік лікарняних листків;Облік та зберігання трудових книжок, надання інформації та витягів з трудових книжок на запит працівників;Складання табеля обліку робочого часу;Складання, та своєчасна здача встановленої звітності;Підготовка наказів по кадрах та по основній діяльності;  здійснення організацію заходів, що проводилися, в межах компетенції установи;забезпечення прогнозування та планування потреб в кадрах, формування кадрового резерву та роботу з ним, організацію замовлення на підготовку та підвищення кваліфікації державних службовців;встановлення зв’язків з учбовими закладами підготовки та перепідготовки кадрів, а також з вищими учбовими закладами для забезпечення перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників системи;контроль на відповідність освітньо-кваліфікаційної підготовки працівників  їх займаній посаді. Розробка структури, штатного розпису, поточних планів роботи з кадрами;організаційне забезпечення роботи атестаційної та конкурсної комісій Департаменту. Забезпечувала здійснення кадрової роботи з керівниками підпорядкованих учстанов, надаю кадрову та правову допомогу працівникам Департаменту з питань, пов’язаних з виконанням ними їх функціональних обов’язків;участь у розгляді матеріалів за наслідками перевірок, інвентаризацій, представлення інтересів  устанви в судових органах.

Образование
 • Державна служба
  Національна академія державного управління при Президентові України, 2014
 • Правознавство
  Відкритий універистет розвитку людини "Україна", 2006

Информация о кандидате

 • Зарегистрирован
  6 июня, 2021
 • Последняя активность
  6 июня, 2021
 • Город
 • Категории
  HR
 • Возраст
  49 Годы
 • Опыт
 • Типы занятости
 • Пол
  Женский

Подробный рейтинг

Общий рейтинг:
0
Опыт:
0
Знания:
0
Желание работать:
0
Коммуникабельность:
0