Обо мне

Додаткова інформація

Професійні навички

 

 • Юридичне представництво, супровід, юридична робота і допомога для юридичних і фізичних осіб, тощо.
 • Юридичне представництво в судових органах України, юридична допомога і робота у напрямках та в галузях права (із врахуванням претензійно-позовної специфіки): цивільне (судовий процес), господарське (судовий процес), адміністративне та адміністративне судочинство (судовий процес), трудове, корпоративне, податкове, сімейне, житлове, спадкове, кримінальне, договірне, медичне, банківське, виборче, страхове, митне, земельне, аграрне, транспортне, пенсійне, тощо (даний перелік приблизний і не є вичерпним.
 • судовий процес (будь-яка стадія, будь-які дії). Визначення напрямків захисту та/або «нападу» в судових процесах, а також визначення тактики і стратегії ведення судових «війн». Ведення судових справ. Ведення судових процесів. Представництво інтересів, супроводження і надання правової допомоги при розгляді різної категорії справ та в різних судових інстанціях в Україні підготовка будь-яких процесуальних (судових) документів. Судова діяльність і судова робота будь-якої складності і в будь-якому регіоні України;
 • виконавче провадження (виконання судових рішень);
 • Складання різного роду претензій, позовних заяв, апеляційних і касаційних скарг, клопотань, юридичних висновків.
 • Підготовка і правовий аналіз всіх видів договорів, контрактів, угод, роз’яснення їх умов, юридичних наслідків і можливих ризиків їх висновку, оцінка підстав для розірвання.

 

Досвід роботи

 

 • Грудень 2016 по теперішній час займаюсь приватною адвокатською практикою.
 • Юрист ПП «Бюро економічної та правової безпеки»

Червень 2016 — по грудень 2016

Основні функції:

представництво інтересів юридичних або фізичних осіб у судах або у інших організаціях;

підготовка юридичних висновків з питань законодавства;

підготовка та подання позовних заяв, скарг, заперечень, апеляційних та касаційних скарг.

 

 • Головний юрисконсульт Юридичного департаменту АТ «Таскомбанк»

Жовтень 2015 — травень 2016

Основні функції:

надання висновків щодо можливості надання проведення активних операцій, прийняття в заставу/іпотеку запропонованого майна, майнових прав тощо;

узгодження договорів по активним операціям, узгодження/складання договорів застави, іпотеки, поруки тощо, договорів про внесення змін та доповнень до відповідних договорів;

розробка нетипових договорів/умов договорів при наданні банківських послуг клієнтам;

супроводження угод з відступлення прав вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення;

складання позовних про стягнення заборгованості, відзивів /заперечень на позовні заяви, скарги, супроводження судових проваджень в усіх інстанціях;

робота з ДВС щодо примусового виконання рішень судів;

супроводження процесу звернення стягнення на забезпечення в позасудовому порядку;

надання усних та письмових консультацій, роз’яснень з правових питань;

підготовка правових висновків;

супроводження справ про банкрутство.

 

 • Заступник начальника відділу супроводження виконавчого провадження та банкрутства Управління роботи з проблемними активами Юридичного департаменту ПАТ «АКБ «КИЇВ»

Липень 2013 — червень 2015

Головний юрисконсульт відділу супроводження виконавчого провадження та банкрутства Управління роботи з проблемними активами корпоративних клієнтів Департаменту по роботі з проблемними активами ПАТ «АКБ «КИЇВ». Бер 2011 — липень 2013

Основні функції:

Підготовка та подання заяв про відкриття виконавчого провадження; підготовка скарг на дії державного виконавця; супроводження виконавчого провадження при виконанні рішень судів підготовка та подання заяв про порушення справи про банкрутство, заяв про визнання кредиторських вимог. Участь у виконавчих діях, у судових засіданнях як ініціюючий кредитор та кредитор.

 

 • Юрисконсульт відділу по претензійно-позовній роботі РД Юридичного департаменту ПАТ «АК «Київводоканал»
 1. 2010 — 03.2011

Основні функції:

Підготовка і подання позовних заяв до господарського суду,  підготовка та подання апеляційних та касаційних скарг,  представництво компанії у господарських судах всіх інстанцій.

 

 • З березня 2009 року по жовтень 2009 року працював спеціалістом з претензійно-позовної роботи в ЗАТ «СК «Галактика». З жовтня 2009 року по грудень займав посаду Головного спеціаліста Юридичного управління.

Основні функції: претензійно-позовна робота: регресна робота, повернення безпідставно набутого страхового відшкодування, інші види боргових зобов’язань, позови страхувальників та/або підприємств; представництво інтересів в усіх інстанціях судів загальної юрисдикції та господарських судів, виконавчих службах, інших органів, установ та організацій; підготовка позовів(регреси), апеляційних скарг, касаційних скарг(Вищий господарський суд України, Верховний суд України); здійснював роботу всього юридичного управління; підготовка відповідей на претензії, листи клієнтів, а також державних органів (держфінпослуг, мтсбу, ліга страхових організацій); У провадженні знаходилось 150 судових справ включаючи регресні вимоги. Кількість виграшних справ складає більше мільйона гривень.

 

 • Юрисконсульт ЗАТ «СП «Партнер» 
 1. 2007 — 09.2008

Виконував функції: представництво та ведення справ в господарських та районних судах, підготовка та подання позовних заяв, клопотань, заяв, апеляційних скарг, касаційних скарг та договорів. Отримання дозволів на користування земельними ділянками. Складання відповідей на претензії. Розробляв стратегії по введенню судових справ у господарському суді щодо позовів прокуратури.

Здійснював представництво інтересів генерального директора у суді. 

 

 • Завідуючий архівом господарського суду Київської області 05.2006 — 03.2007

Виконував такі обов’язки: надання консультації працівникам суду щодо зберігання та архівування судової документації. Здійснення контролю за зберігання та архівування судової документації. Проведення експертної оцінки судових справ, бухгалтерської та кадрової документації та надання експертної оцінки стану документації

 

Додаткові відомості

 

 • Упевнений користувач ПК (MS Office, Outlook Еxpress, Internet), робота з різними типами електронних законодавчих баз.
 • Знання правових баз: «Нормативні акти України», «ЛІГА», «РАДА», «Законодавство України».
 • 31.01.2012 року отримано свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №4840 видано Київською міською КДКА.
 • 21.05.2013 року отримано свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора).
 • В грудні 2013 року нагороджений грамотою ПАТ «АКБ «КИЇВ» за самовіддану, сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків і вагомий внесок в реалізацію завдань банку.

 

 

Опыт работы
 • Адвокат
  Приватна адвокатська практика, 2016 - 2021

  Представництво інтересів юридичних або фізичних осіб у судах або у інших організаціях;підготовка юридичних висновків з питань законодавства;підготовка та подання позовних заяв, скарг, заперечень, апеляційних та касаційних скарг. Захист фізичних осіб під час досудового розслідування та судового розгляду.

Информация о кандидате

Подробный рейтинг

Общий рейтинг:
0
Опыт:
0
Знания:
0
Желание работать:
0
Коммуникабельность:
0