Про мене

Дополнительные навыки и опыт

Юридичне обслуговування. Обслуговування являє собою юридичний аутсорсинг – виконання функцій юридичної служби. Юридичне обслуговування може бути повним або частковим.

Ведення договірної роботи, участь в переговорах на всіх стадіях договірних відносин. Юридичний аналіз проектів майбутніх і діючих договорів на предмет їх відповідності законодавству і виявлення ризиків для клієнта, а також розробка заходів щодо мінімізації таких ризиків.

Представлення інтересів клієнтів в судах всіх інстанцій: вивчення документів та підготовка висновків з проблеми із зазначенням можливих шляхів подальших дій; підготовка претензій і листів; підготовка позовної заяви; представлення інтересів в суді; складання клопотань і заяв; підготовка касаційних скарг; супровід справи в порядку виконавчого провадження та процедур банкрутства.

Корпоративне право: комплекс послуг із супроводу створення нових юридичних осіб всіх організаційно-правових форм і форм власності «під ключ», їх реорганізації, відчуження або ліквідації.

Захист під час кримінальних проваджень, комплексний захист інтересів клієнта в різних процесуальних статусах на стадії досудового слідства; оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів досудового розслідування, прокурора або слідчого судді під час досудового розслідування; захист інтересів клієнта в процесі розгляду кримінальних проваджень судами усіх інстанцій.

Досвід роботи
 • Адвокат
  Адвокатське бюро "Вадима Сологуба", 2014 - 2021

Інформація про кандидата

 • Зареєстрований
  6 Червня, 2021
 • Остання активність
  6 Червня, 2021
 • Вік
  38 Років
 • Стать
  Чоловіча

Докладний рейтинг

Загальний рейтинг:
0
Досвід:
0
Знання:
0
Бажання працювати:
0
Комунікабельність:
0