Незважаючи на неприхильність сучасного ринку праці нашої країни до юристконсульт, вирішивши знайти роботу в даній галузі, кандидат, найчастіше, сподівається на певний, лише їм відомий «козир». Наявність «зв'язків» або престижної освіти, природно, зіграє позитивну роль, але перебування на ринку праці цього напряму суворої конкурентної боротьби, робить принциповим моментом презентацію власної кандидатури.
Найчастіше для перспективного працевлаштування необхідно мати за своїми плечима чималий досвід в даній сфері. Саме, на це і потрібно спиратися при складанні ефективногорезюме в сфері юриспруденції.
Якщо врахувати більшість відгуків від молодих фахівців, то резюме потрібно намагатися виділяти за допомогою згадки про корисні навички, зв'язків і інших «плюсів», які дозволяють якісно здійснювати свої обов'язки на новій посаді.
Як би це парадоксально звучить, але влаштуватися юристом, сьогодні набагато простіше тим, хто тільки закінчив ВНЗ. Володіючи помірними амбіціями і побажаннями, в плані рівня заробітної плати, майбутні цивільні і економічні юристи, бувають більш прийнятними кандидатами, в порівнянні з більш досвідченими колегами.
Новачкам рекомендується акцентувати в своєму резюме увагу на початку кар'єри. Найімовірніше, зарплата буде запропонована невисока, але зате стабільна, при цьому у вас буде можливість отримати безцінний досвід.
При складанні резюме, також дотримуйтеся стандартних принципів, серед них:
перерахування ваших особистих якостей, які стануть в нагоді роботодавцю;
розумний обсяг тексту;
грамотна структура тексту і подача матеріалу;
не потрібно писати про те, що не відноситься до претендованої вакансії;
уникайте шаблонності.
Ми рекомендуємо оцінювати всіх шукачів по параметрам профессіональной придатності. Наприклад, перед вами стоїть завдання, знайти грамотного юриста з досвідом роботи. Недостатньо просто звернути увагу на стаж в цій області, необхідно оцінити чи буде цей працівник за своїми професійними якостями відповідати всім вимогам конкретного вакантного місця, його посадовими обов'язками. Професійні навички - його знання, вміння і володіння певними навичками, необхідними для виконання ряду операцій, що входять в посадові обов'язки.