Найти работу

Не знайдено жодної роботи

Пошук роботи в Ірландії

Ірландія - це золота середина між європейськими країнами. Працюючи в Ірландії дохід більше, але важче отримати робочу візу. Офіційна робота в цій країні стає все більш бажаною серед українців. Країні потрібні кваліфіковані кадри і сезонні робітники.

Вакансії в Ірландії: особливості роботи

В першу чергу слід ознайомитися з переліком необхідних документів та умовами отримання робочої візи. Це залежить від обраної спеціальності. Необхідний мінімум для працевлаштування в Ірландії:

• підтверджене місце проживання;

• робочий контракт або попередній договір на його висновок;

• дійсний закордонний паспорт;

• дозвіл на роботу;

• дві фотографії;

• довідка про відсутність судимості.

Все це потрібно для отримання трудової карти, щоб влаштуватися на роботу в Ірландії. Для цього має бути міцне здоров'я і витривалість. Не важливо мати спеціалізовану освіту і знання іноземної мови.

Лікарям знадобиться проходити сертифікацію диплома про вищу освіту. Цього достатньо, щоб отримати блакитну карту. Її тривалість не більше 2 років. Її можна продовжити. Оформити посвідку на проживання. Якщо у вас буде сезонна робота. Це потрібно робити після закінчення терміну актуальності попередньої. Знайти роботу в Ірландії можуть як висококваліфіковані кадри, так і молоді спеціалісти.

Сайт роботи в Ірландії: що потрібно знати при працевлаштуванні?

Розглядати відгуки про роботу в Ірландії і вакансії на нашому сайті можна скласти розуміння, чого очікувати. Високі тарифи на комунальні послуги, особливо в столиці.

Необхідною умовою отримання візи є обов'язкове надання роботодавцю працівникові можливості розміщення. Повинен бути зазначена точна адреса. Таким чином, ще до приїзду в Ірландію, людина вже точно знає, де доведеться жити.