Резюме по категоріях

Читайте тільки найкорисніші статті

Всього

78

Резюме

Всього

105

Роботодавців

Всього

52891грн

Средняя зп

Пошук резюме за сферами діяльності

Отже, перед Вами стоїть завдання якомога швидше за короткий проміжок часу знайти хорошого працівника на певну вакансію. Що потрібно робити? З чого почати? Якісний пошук співробітників починається з необхідності чітко визначити для себе всі вимоги до кандидата, професійні якості якого максимально відповідають вакантної посади.

Слід також згадати про випадки, коли роботодавець надає величезний список вимог, а людей, які б ідеально відповідали цим вимогам знайти практично нереально. У такій ситуації роботодавцю потрібно визначити найбільш пріоритетні вимоги і шукати кандидата згідно з ними. Щоб цей процес був швидким і продуктивним, скористайтеся пошуком резюме по категоріям, представленим на нашому порталі. Також ви можете опублікувати своє оголошення про вакантну посаду.

Резюме по категоріях, рекомендації, власна база – різні способи пошуку співробітників

Перш ніж розміщувати оголошення про відкриту вакансію, рекомендуємо вам провести пошук співробітників з моніторингу конкретних категорій. Адже існує великий шанс, що Вам пощастить знайти резюме працівників, які раніше вже залишали відгуки на схожу вакансію.

Щоб підвищити ефективність пошуку працівників в перспективі, менеджери по персоналу повинні постійно приділяти належну увагу створенню і накопичення бази кадрового резерву кандидатів за профілем своєї компанії. Для того, щоб збільшити кількість кандидатів, записуйте в ваш кадровий резерв резюме всіх претендентів, які звертаються до Вас з питанням працевлаштування, навіть в тому випадку, якщо їх кандидатура на даний момент не відповідає актуальним вакансіям. Щоб підвищити свої шанси швидко знайти хороших співробітників, розпитайте також всіх своїх знайомих про те, чи можуть вони порекомендувати Вам будь-якого кандидата.

У разі якщо Ваша компанія готова виділити додаткові кошти на пошук персоналу, то можете також для прискорення процесу пошуку задіяти програму рекомендаційного рекрутинга. Полягає ця програма в наступному: компанія виплачує грошову винагороду своїм працівникам (або навіть стороннім особам), які порекомендували свого знайомого на вакантну посаду, якщо його кандидатура підійшла роботодавцеві.

Де знайти резюме за сферами діяльності?

Знайти відповідних співробітників Вам також допоможе наш сайт з працевлаштування. Рекомендуємо розміщувати оголошення про вакантну посаду, і регулярно відслідковувати відгуки кандидатів.

Переваги bee.ua для роботодавців:

· велика база резюме;

· розумні фільтри;

· зручний пошук за категоріями;

· актуальні дані.

Дотримуйтесь описаної нами послідовності дій в процесі пошуку працівників, приділяйте увагу важливим нюансам, і Ви досягнете хороших результатів!