Знайди співробітників!

Нові резюме

Останні зареєстровані претенденти

Кращі претенденти

Читайте тільки найкорисніші статті

Всього

207

Резюме

Всього

0

Людини на місце

Всього

17026грн

Середня бажана зп

Де знайти співробітників?

Однією з найважливіших завдань будь-якого керівника є створення хорошої команди. Відповідно, кожен роботодавець хоча б раз за весь час своєї трудової діяльності задавався питаннями щодо того, як знайти фахівця, професійні дані якого будуть відповідати вимогам компанії, і де потрібно здійснювати пошук співробітників . Відповіді на всі ці питання ви знайдете на порталі bee.ua. Саме тут ви знайдете анкети претендентів і масу корисних інструментів для рекрутерів.

Ефективний підбір персоналу

Для того, щоб підібрати хороший персонал, потрібно дотримуватися трьох принципів: чітке формулювання вимог до кандидата, використання ефективних методів пошуку персоналу і грамотне проведення співбесід з попередньо відібраними людьми. Також існує кілька деталей, які потрібно обов’язково враховувати в процесі підбору персоналу. До найважливіших з них відносяться наступні якості кандидата:

– зовнішній вигляд (якщо кандидат з’явився на співбесіду в неадекватному, неохайному вигляді, то це, як мінімум, говорити про те, що і на робоче місце він буде приходити в не найкращому стані);

– кількість місць (людина, яка за короткий період часу змінив кілька робочих місць, швидше за все, буде ненадійним співробітником);

– трудові досягнення (рівень професійної ефективності кандидата можна виміряти його особистими досягненнями на попередніх місцях роботи);

– відповідність професійних знань і навичок кандидата вимогам вакантної посади (працівник буде приносити максимальну вигоду компанії тільки в тому випадку, якщо він буде здатний справлятися з усіма поставленими перед ним завданнями).

Пам’ятайте про важливість врахування всіх цих моментів, адже пошук працівників – це дуже відповідальний і нелегкий процес.

Як знайти працівників: поради?

Розглянемо також важливі рекомендації, які дають експерти в сфері пошуку співробітників з проведення співбесід з кандидатами:

– співбесіда має проводитися в дружній, комфортній атмосфері;

– інтерв’юер повинен заздалегідь підготувати питання, які буде ставити кандидату;

– в процесі розмови з кандидатом потрібно записувати всі найважливіші моменти;

– оптимальна тимчасова тривалість співбесіди – одна година.

Пошук працівників – це нелегка справа, проте якщо Ви будете дотримуватися всіх перерахованих вище принципів і рекомендацій, то неодмінно знайдете саме таких співробітників, які потрібні Вашої компанії. Бажаємо успіхів!