Найти работу

Не знайдено жодної роботи

Робота за кордоном – безмежні можливості для українців

Працювати в Європі або США – чи не це мрія кожного з нас? Сьогодні попит на вакансії за кордоном продовжує зростати, перш за все через кризу в Україні, зростаючих цін, курсу долара і євро, і незмінних українських зарплат.

Тому більшість претендентів за кордоном націлені на великі заробітки і кращі умови життя. Це цілком реально, тому що в порівнянні з 200-300 доларами середнього окладу в Україні, навіть 1000 доларів, які обіцяють за кордоном, виглядають більш ніж привабливо.

Пошук роботи за кордоном в цілому здійснюються трьома способами:

  • Самостійне працевлаштування;
  • Пошук вакансій через інтернет-ресурси;
  • Пошук роботи за допомогою агентства з працевлаштування.

Всі ці кошти мають певні недоліки і переваги, ми розповімо докладно про процес самостійного пошуку вакансій за допомогою інтернету.

Чи можна знайти роботу за кордоном самостійно?

Так, це цілком можливо! Як показує досвід експертів, є багато ефективних засобів пошуку роботи. Все, що від вас вимагається – це мати чітку мету, ідею та бачення того, де і ким ви хочете працювати, і реалістичність щодо заробітної плати і позиції, на яку ви можете претендувати. Наприклад, не треба очікувати запрошення на посаду головного менеджера офісу, якщо у вас немає навіть вищої освіти, але й недооцінювати свій потенціал не треба. Якщо ви добре володієте національною мовою держави, в яку прямуєте і маєте ряд професійних навичок і вмінь, не треба погоджуватися на посаду садівника або прибиральника, можливо у вас є шанси на більш високу посаду і велику зарплату.

Як здійснювати самостійний пошук вакансій для працевлаштування за кордоном?

Перш за все, бажано вибрати країни, в які ви хочете поїхати. Це може бути одна країна, або кілька варіантів – головне пам’ятати, що більшість наймачів шукають працівників зі знанням національної мови. Тому ми радимо обмежитися країнами, мова яких ви знаєте або реально можете вивчити на базовому рівні за короткий термін.

Треба також дізнатися, скільки отримують фахівці вашої галузі в цій країні. Це легко зрозуміти за допомогою статистики, але беріть до уваги, що плата громадянам і нерезидентам завжди відрізняється. Тому орієнтуйтеся тільки на цифри щодо мігрантів, тому що навіть висококласному фахівцеві навряд чи будуть платити нарівні з місцевими кадрами. Переглянути всі актуальні вакансії і відгукнутися на пропозиції можна на нашому сайті прямо зараз.